Deze heerlijke 4 persoonswoning is veelal gelegen aan een speelweide en is speciaal uitgerust voor een gezin met kinderen. Er is aan alles gedacht, zoals een hinkelbaan, een groeimeter, krijtbord, en er zijn spellen aanwezig. Zelfs de decoratie is aangepast op de belevingswereld van kinderen. Zowel in de woning als in de tuin zijn verschillende thema’s en spelletjes voor de kinderen. De woning is opgetrokken uit metselwerk en hout en met een fraai zinklook felsdak gedekt en ligt in het hoger gedeelte van het park of direct aan het water met privéstrand.
Op de begane grond bevindt zich de entree naar de living met een volledig ingerichte open keuken, eethoek en een ruime zithoek. De glazen hoekpui met terrasdeuren zorgt voor een zee aan licht in de op de lagune gerichte living en geeft toegang tot een ruime tuin met terras en privéstrand.
Via de trap in de hal/vide bereikt u de verdieping. Op de verdieping zijn twee ruime slaapkamers met frans balkon, een badkamer met ligbad/douche, toilet en wastafel.